NOVINKA 2021

Najpredávanejšie produkty

zo všetkých našich výrobkov

Zapíšte sa na odber noviniek

a ziskajte zľavu 5%

* Platí len do konca mesiaca

Novinka 2021

HOLDCARP Canvas Fleece Bedchair 8Legs

Nové rybárske lehátko v Camo prevedení. Fleece materiál v kombinácii s rovným povrchom zabezpečuje dokonalé pohodlie. Samostatne nastaviteľná výška všetkých 8 nôh pre dokonalé prispôsobenie v akomkoľvek teréne. Nohy sú osadené veľkými pätkami, ktoré zabraňujú zaboreniu do mäkkého povrchu. Dĺžka až 200cm toto lehátko predurčuje aj pre rybárov vyššej postavy. 

Rozmery: 200x85cm

Výška: 35-45cm

Nosnosť: 150kg

Hmotnosť: 10.70kg

Materiál: OXFORD 600D

Novinka 2021

HOLDCARP Smart Power Barrow 

Nové mimoriadne silné elektrické dopravné vozidlo s výkonom motora 500 w, ktorý spoľahlivo prepraví rybársku výstroj na rybárske miesto. Toto dopravné vozidlo je zabezpečené elektronickým poplachovým systémom s citlivým otrasovým senzorom a vibračným senzorom. Alarmový systém je možné aktivovať a deaktivovať diaľkovým ovládaním. Po aktivácii je schopná ubytovať aj najmenší pohyb s dopravným autom. Vodič má funkciu ′′ FIND ′′ a zmena zvuku. Jednou veľkou výhodou je vstavané LED osvetlenie, ktoré je výborným pomocníkom na nočné vysielanie. Svetlo je zapnuté / vypnuté priamo pri ovládacom paneli, ktorý je umiestnený na pravej rukoväti a tiež na tomto mieste plynulá regulácia rýchlosti dopravného nákladného vozidla.

Ovládač rýchlosti má batériu s 3 rôznymi indikátormi LED. Nastaviteľná výška rukoväte poskytuje pohodlné držanie pre rybárov nižšej postavy. Súčasťou dopravného vozíka je 3 tašiek určených na bezpečné uskladnenie rybárskej techniky. Príležitosť nahradiť teleskopické nohy teleskopickými nohami na kolesách. 

Pridajte sa k nám...

Produktov
Predajcov
600+
Objednávok

Skúsenosti zákazníkov

s našimi produktami

Sledujte nás na
INSTAGRAME
Product added to wishlist
Produkt pridaný na porovnanie

S cieľom poskytnúť vám čo najlepšie služby, používa holdcarp.sk súbory cookie.