DIGITAL Smart Cradle
DIGITAL Smart Cradle
DIGITAL Smart Cradle
DIGITAL Smart Cradle
DIGITAL Smart Cradle
DIGITAL Smart Cradle

DIGITAL Smart Cradle

SKLADOM
499,90 €
S DPH Dodanie do 2 - 3 pracovných dní

 

Horúca novinka z dielne HOLDCARP - DIGITAL Smart Cradle, ktorá spája digitálnu váhu a kolísku dohromady.  Teraz už nie je potrebné používať tripod, digitálnu váhu a kolísku samostatne.  Charakteristickým znakom DIGITAL Smart Digital Cradle je vodotesný dotykový LCD displej s uhlopriečkou displeja 3,5 palca, ktorý zobrazuje presnú hmotnosť úlovku. V hornej časti LCD je zobrazená vonkajšia teplota, tlak (hPa), nadmorská výška a indikátor stavu batérie.  V strede LCD je zobrazená váha ryby s presnosťou na 3 desatinné miesta.  Smart Cradle je určená na vonkajšie použitie. Konštrukcia vaničky je z oceľového materiálu, ktorý zabezpeči dlhú životnosť výrobku. Konštrukcia je opatrená kvalitnou vodeodolnou povrchovou úpravou. Nohy vaničky sú osadené šiestimi samostatnými teleskopickými nohami, pomocou ktorých je možné vaničku čo možno najviac vyrovnať v teréne. Použité sú velké pätky, aby sa zabránilo zaboreniu do terénu. Vnútorná textilna časť je vyrobená z mäkkého materiálu, ktorý zabezpečí dokonalú ochranu úlovku. V spodnej časti vaničky sú hrubostenné sieťky určené na odtok prebytočnej vody. Vanička disponuje prekrývacími časťami, aby sa zabránilo vyskočeniu úlovku z vaničky. LCD displej je vodotesný a disponuje úchytom, pomocou ktorého sa umiestní na vaničku. Spojenie medzi vaničkou a LCD panelom je riešené vodotesnými konektormi, ktoré sa pripájajú výlučne pravý konektor z LCD panelu k pravému konektoru z vaničky a ľavý konektor z LCD panelu k ľavému konektoru z vaničky.

V spodnej časti sú dotykové tlačidlá: TARE - MENU - PAUSE - PLAY - KG - LB.

Stlačením tlačidla TARE sa spustí proces nulovania vážiacich senzorov. Tento proces trvá 7 sekúnd. Počas procesu je tlačidlo vyfarbené na bielo. Tlačidlo má najvyššiu prioritu a je aktívne aj počas stavu PAUSE. Pri ponechaní ryby vo vaničke a súčasnom stlačení tlačídla TARE sa na displeji zobrazí záporná hodnota - teda záporná hmotnosť. 

 Stlačením tlačidla MENU, Smart Cradle spustí možnosť nastavenia úrovne jasu displeja. Predvolená úroveň jasu je 70%. Pre úsporu betérie sa odporúča nastavenie čo možno najnižšej úrovne jasu. Nastavenie jasu displeja je ovládané pomocou dotykového stĺpca, kedy pri posúvaní s ním je možné meniť úroveň jasu displeja. Táto funkcia je vhodná na nočné použitie, kedy pri vytváraní fotografie je potrebné nastaviť vhodnú úroveň jasu displeja, aby sa nedochádzalo rozostreniu vytváranej fotografie z dôvodu vysokého jasu snímaného displeja. Naopak počas dňa je vhodné nastaviť vyšší jas displeja. Maximálna úroveň jasu je 780 cd/m2, čo predstavuje dosiahnutie úrovne, kedy sa displej považuje za sunlight-readable, teda čitateľný pod slnečným žiarením. Pri nastavení jasu na nižšiu úroveň je aj značná úspora batérie.

Stlačením tlačidla PAUSE sa meranie hmotnosti zastaví. Meranie sa zvyčajne pri bežných poveternostných podmienkach zastaví aj automaticky, čo umožní vytvorenie fotografie lovca spolu s úlovkom, teda hmotnosť zostane zobrazená aj po nadvihnutí úlovku z kolísky. Tlačidlo slúži na zastavenie merania hmotnosti v prípade nemožnosti využitia naprogramovanej automatickej funkcie zastavenia. Táto funkcia porovnáva vždy dve po sebe nasledujúce merania hmotnosti úlovku. V prípade splnenia podmienky preddefinovanej veľkosti odchýlky medzi týmito dvoma meraniami sa funkcia automatického zastavenia merania aktivuje.  Tlačidlo PAUSE má najvyššiu prioritu.

Stlačením tlačidla PLAY sa meranie hmotnosti opäť obnoví. Toto tlačidlo má najvyššiu prioritu. 

Stlačením tlačidla KG a LB sa zmení jednotka zobrazovanej hmotnosti úlovku. Tlačidlo je NEAKTÍVNE počas zastavenia merania hmotnosti úlovku. 

Po stlačení displeja v strednej časti (zobrazovaného číselného údaju hmotnosti) sa prepne na režim zobrazovania hmotnosti bez zobrazenia ďalších údajov, ako teplota, tlak, nadmorská výška, ukazovateľ stavu batérie a spodného panelu s tlačidlami. Opätovným stlačením stredu displeja sa režim vráti do pôvodného zobrazenia. Režim je aktívny aj počas zastavenia merania hmotnosti úlovku. 

Automatické zastavenie merania hmotnosti sa aktivuje po splnení podmienky malých odchylok medzi jednotlivými intervalmi meraní. Mikrokontrolér vyhodnocuje namerané hodnoty hmotnosti a následne porovnáva dve po sebe nasledujúce hodnoty. Ak sa rozdiel týchto dvoch hodnôt dostane pod preddefinovanú úroveň, meranie sa automaticky zastaví až do doby stlačenia tlačídla PLAY samotným užívateľom. Funkcia slúži na elimináciu chyby merania, ktorá by bola spôsobená samotným fyzickým stlačením tlačídla na displeji, nakoľko displej je pevne uchytený k aktívnej/vážiacej ploche digitálnej váhy.

Technické parametre:

elektronické zariadenie pre meranie veľkosti hmotnosti s rozsahom váženia 0,5kg - 50kg

disponuje tromi pármi výsuvných teleskopických nôh, ktoré slúžia na elimináciu nerovností terénu.

obsahuje štyri šrobovacie prvky slúžiace k zaisťeniu konštrukcie počas používania

spájacie konektory káblov  medzi vaničkou a LCD displejom dosahujú krytie IP67

LCD farebný displej s rozlíšením 480x320 pixelov o veľkosti uhlopriečky 3,5" (8,9cm) s naklápacím uchytením ku konštrukcii

rezistívna dotyková plocha o veľkosti 3,5"(8,9cm) pre ovládanie zariadenia

ochranné tvrdené sklo, ktoré je odolné voči poškriabaniu a spoľahlivo chráni LCD displej

napájanie zariadenia pomocou šdandardizovaných ALKALICKÝCH batérii: 6F22 (líthiová batéria 1200mAh), 6LR61, 6LF22. 

napájanie z vlastného externého zdroja s výstupným jednosmerným napätím od 6V do 24V s konektormi FASTON 4,8mm

operačný teplotný rozsah: od -5 °C do 35 °C

vonkajšie pracovné rozmery: D x Š x V: 140 x 73 x 40 - 62 [cm]

vnútorné rozmery aktívnej vážiacej oblasti: D x Š x V: 110 x 61 x 30 [cm]

vonkajšie transportné rozmery: D x Š x V: 70 x 70 x 20cm

celková hmotnosť: 7,5kg 

Prúdová spotreba: 0,07A pre úroveň svietivosti displeja 180 cd/m2  a 0,12A pre úroveň svietivosti displeja 780 cd/m2 pri napájacom napätí 5,0V

Funkcie: 

precízny ukazovateľ stavu batérii s 5 stupňovým zobrazovaním 

nulovanie hmotnosti 

nastavenie úrovne jasu displeja

prerušenie/ pokračovanie - tlačidlo, ktoré umožní odfotiť úlovok spolu so zobrazenou hmotnosťou ryby na LCD displeji

prepínanie zobrazovania hmotnosti v KG alebo LB

zobrazenie vonkajšej teploty 

zobrazenie tlaku

zobrazenie nadmorskej výšky 

napájanie: akumulátor 12V s kapacitou min 7Ah, ktorá zabezpečí fungovanie na min. 48 hodín nepretržitej prevádzky alebo pomocou šdandardizovaných ALKALICKÝCH batérii: 6F22 (líthiová batéria 1200mAh), 6LR61, 6LF22


Produktové video DIGITAL Smart Cradle

Návod na použitie DIGITAL Smart Cradle

50695038
2022-05-16
No reviews

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Product added to wishlist
Produkt pridaný na porovnanie

S cieľom poskytnúť vám čo najlepšie služby, používa holdcarp.sk súbory cookie.